Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Życzenia Wielkanocne

Image

Radosnych Świąt Wielkanocnych,

wielu wspaniałych chwil w gronie najbliższych, pełnych wiary, nadziei i miłości

życzy

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Stankowicach

oraz Zarząd Stowarzyszenia „NIWA”

 
Szkoła Podstawowa w Stankowicach w Międzynarodowym Konkursie!

Na przełomie stycznia i lutego dzieci uczestniczące w kółku języka angielskiego ciężko pracowały nad plakatem pt. „Communication in the 21st century” (Komunikacja w XXI wieku). Uczniowie zastanawiali się jak ludzie się porozumiewają, jak komunikacja się zmieniła na przestrzeni wieków i jak rozmawiać, żeby się zrozumieć. Używaliśmy różnych technik aby jak najlepiej bawić się przy tworzeniu projektu, tak więc uczniowie malowali, wycinali, kolorowali, przyklejali oraz odrysowywali cienie rzucane przez ich głowy, co było symbolem wiedzy tak potrzebnej do skutecznej komunikacji.

Konkurs organizowany był przez Oxford University Press, a udział w nim wzięło ponad 400 projektów z całego świata! Ze względu na brak limitów wiekowych, w eliminacjach mogli wziąć udział zarówno przedszkolaki jak i studenci. Pod koniec marca zostały ogłoszone wyniki, niestety nie zostaliśmy wyróżnieni. Konkurs wygrała klasa 8a ze szkoły podstawowej w Libercu, która przedstawiła projekt wykonany w programie komputerowym glogster. Mimo, że nasza szkoła nie pobiła konkurencji nadal z odwagą będziemy brać udział w takich przedsięwzięciach, ponieważ poza możliwością zaistnienia taka praca daje mnóstwo radości. Mamy nadzieję, że w przyszłej edycji konkursu osiągniemy sukces.

https://elt.oup.com/feature/global/project_competition_gallery/?dm_i=1MVU,2AW5R,F19XSY,8CILO,1&cc=pl&selLanguage=pl tu można zobaczyć prace zwycięzców.

Monika Korzeń